1. Każdy zwracany produkt:  


- Musi posiadać oryginalne metki.

- Nie może nosić śladów użytkowania, zabrudzeń oraz zniszczeń.2. Jak zapakować zwracany produkt?


- Każdy zwracany produkt powinien zostać odesłany w oryginalnym kartonie, w jakim został do Państwa wysłany. 

- Jeśli nie mają Państwo możliwości zapakowania zwracanego produktu w ten sam karton, prosimy o przesłanie produktu w innym, czystym kartonie. 3. W jakich opakowaniach nie będą przyjmowane zwroty produktów:


- W reklamówkach.

- W workach od śmieci.

- W foliach bąbelkowych.

- W foliach strecz. 

- W opakowaniach po żywności spożywczej i innej. 4. Jeśli zwracany produkt zostanie przez Państwa odesłany i zapakowany bezpośrednio w powyżej wymienione elementy - bez kartonu ochronnego - zwroty produktów nie będą przez nas przyjmowane5. Dlaczego nie przyjmujemy zwrotów produktów, kiedy nie zostaną do nas odesłane i zapakowane bezpośrednio w karton?


- Z uwagi na asortyment jaki Państwu oferujemy, dokładamy wszelkich starań aby był on starannie zapakowany podczas transportu, aby nie uległ zniszczeniu, aby delikatne aplikacje nie zostały odczepione, aby materiał nie uległ nadmiernemu zagnieceniu. 

- Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty zachowały swoje wyjątkowe walory oraz atuty, aby każda nasza klienta była zadowolona z zakupu. 

- Nasze produkty transportowane w niewłaściwy sposób mogą zostać pozbawione wszystkich istotnych elementów. 

- Brak kartonu ochronnego sprawia, że nasze produkty podczas transportu ulegają zniszczeniu i tracą swoją wartość, na co nie możemy pozwolić.